سرمایه‌گذاری خطرپذیر و ورود به زیست‌بوم نوآوری

مهمان این هفته‌ی «شنبه‌ی نوآوری: هم‌اندیشی نوآوری و تعاون» جناب آقای فتاحی رییس هیات مدیره‌ی بانک توسعه تعاون هستند که از رویکردها و نگاه بانک در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری خطرپذیر و نقش و شیوه‌ی ورود بانک به زیست‌بوم نوآوری خواهند گفت. از آنجایی که با راه‌اندازی منتا بانک توسعه تعاون هم حضوری فعال‌تر در حوزه‌ی نوآوری پیدا کرده، بدون شک این هم‌اندیشی با حضور آقای فتاحی بسیار مفید خواهد بود. شنبه ۲۵ بهمن و از ساعت ۸ صبح هم به صورت حضوری و هم از لایو اینستاگرام منتا می‌توانید در این برنامه حضور پیدا کنید.

در این جلسه که با حضور شتاب‌دهنده‌ها و مراکز استانی منتا برگزار شد، آقای فتاحی در جریان جزییات کارهای منتا قرار گرفتند و سپس از نگاه و رویکرد بانک توسعه تعاون به زیست‌بوم نوآوری و برنامه‌های بانک برای سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حوزه‌ی نوآوری و استارتاپ‌ها توضیحاتی دادند. آقای فتاحی گسترش همکاری‌های بانک و منتا را به ویژه در راستای تقویت بازارهای تعاونی‌ها بسیار با اهمیت شمردند و از جهات مختلف از جمله تامین مواد اولیه، بازاریابی و فروش، پیش‌خرید و پیش‌فروش محصولات و تقویت سازوکارهای بازار تعاون این همکاری را جزو اولویت‌های بانک توسعه تعاون دانستند.

ایشان برای توضیح بهتر، ارایه‌ای برای منتا و مجموعه‌های مرتبط تهیه دیده‌اند که در صورت علاقه و برای دسترسی به این ارایه می‌توانید با ما تماس بگیرید.